Команда

 Ольга Гончар

Головний редактор журналу "Глобус".

Активістка, журналістка, любить подорожувати та знаходити неприємності на голову собі й оточуючим. У майбутньому бачить себе науковцем та письменницею.
Секретар-невдаха літклубу "МАРУСЯ" та Броварської МГО "Авангард плюс", Президент Броварської ЗШ № 1(2009-2010 р.р.).
За освітою - кухар.







 Сергій Русаков

Культуролог, есеїст, журналіст.

Викладач кафедри культурології Інституту філософської освіти і науки Національного педагогічного університету імені М. П. Драгоманова, автор збірок "Філософія туги" та "Келих імпульсів", куратор трьох частин проекту та упорядник книжки "Щоденник".
Засновник газети "Студентський Глобус".
Головний редактор газети "Педагогічні кадри" , кореспондент тижневика "Освіта".






Марія Василівна Розпутна - дякую батькам за «вчительське ім’я «Марь Васильна» і благозвучне прізвище - Розпутна, без смислового підтексту, ще окрема подяка за вчасне народження - 1.11.1991 р., магію одиниці, але найбільша подяка за те, що  нас двоє, двійняшки –  старший на півгодини брат Михайло Васильович Розпутний (тіпа Ломоносов, тіпа з благозвучним прізвищем) і я.
Родилися, христилися, вчилися…вчимося до сих пір у столиці  разом з братом. Відчуття подвійності у серці, у душі, у думках, у прагненнях , у діях та пошуки гармонії привели одну до філософії,  другого ж - у КПІ занесло.
Отак і живу…Думаю, читаю, пишу, маю стійкі морально-етичні переконання, довіряю життю, знаю, що людина може все.




 Павло Селіванов, Голова СР ІФОН-у

Навчаюся в ІФОНі з 2008-го року. Люблю дівчат, цукерки, штани в клітинку та дихати з повітряної кульки. Люблю сальце, м'ясце, яйце та інше, що із вітаміном С. Музику не люблю, я її слухаю, коли її нема, собі щось під носа дмухаю. А ще, кажуть, у мене красива голова і тому я Голова.  Дуже "бесславний", бо люблю кіно про "Бесславних виродків".


Ірина Мороз  

Студентка 3 курсу Інституту української філології. У душі - майбутній науковець, за характером - журналіст, за способом життя - лірик. Відмінниця в університеті. Фотографує, вишиває хрестиком. Вважає, що істина у мистецтві та любові.





Войцеховська Світлана

Фотограф, третьокурсниця з культурології.
 На перший погляд трохи божевільна, на другий стає зрозуміло, що не трохи. Творча та непересічна особистість.
Захоплюєтся фотографією. Іноді не можливо передбачити звідки вона вискочить, або куди заскочить, щоб зробити кадр. Вибити ж з неї ці самі фотографії буває важче, ніж достукатися до Бога, проте для філософів нема нічого неможливого.
Полюблюяє активний відпочинок, цікавится усім новим, незвичайним, надзвичайним та абсурдним. Ходить у інститут, як додому, а іфонівців любить, як рідних.






Антоніна Сазонова

Фотограф.

Я живу в черно-белых, слайдовых снимках, отображая в них субъективную реальность, объективного мира.
Меня вдохновляет низость и холод социума, руины старых домов, депрессия, ведь именно через данную призму я чувствую тягу к свету.
На сегодняшний день я - человек. Моя жизнь была бы ошибкой если бы не : классическая музыка, что цепляет пролапс митрального клапана в сердце. Изобразительное искусство, что сопоставляет в себе миры человеческого сознания и бессловесно заставляет чувствовать, думать, и литература на противопоставление, что заставляет визуализировать через слова в нашем сознании картину мира.
Я мечтаю, много мечтаю, порой возвращаясь в мир людей. Но пусть к вам небо проявит бережность от излишней заинтересованностью чужими мирами, жизнями, мечтами.
Ценю людей что живут творчеством и всегда рада новым интересным знакомствам и предложениям. 

Антон Корнілов
Знаходжусь на шляху від початківця до письменника, від висоти росту до вершин геніальності, і нехай ніхто у це не вірить!
Зустрінемось через 20 років, і побачимо, хто і де…
А поки - студент другого курсу, філософського факультету Антон Корнілов, дозволяю шукати схожість із відомим російським генералом.




                                                    
Людмила Жолудєва, можна просто Жолудь

Студентка, активістка і просто хороша людина. Захоплююсь музикою, сучасною літературою, декоративно-прикладним мистецтвом і пірсингом. Цілеспрямована і наполеглива, завжди завершую розпочату справу. Вважаю, що в житті потрібно спробувати все, щоб зупинитись на чомусь одному, тому намагаюсь постійно пізнавати світ і пробувати себе кожного разу в чомусь новому.









Ольга Иванченко
 Писатель и журналист, студентка, культуролог, ученый, профессиональная модель, не менее профессиональный парикмахер, художница, поэт, любительница домашних животных и растений, студенческий куратор, активистка студ. рады, актрисса, женщина, дура дурой.












Евгения Бильченко

Поэт, переводчик. Философ, культуролог. Кандидат педагогических наук. Доцент кафедры культурологии Национального педагогического университета имени М. П. Драгоманова (Киев).
Родилась и живет в Киеве. Вторая духовная родина - Ивано-Франковск. Мечта – способствовать в своем творчестве диалогу Востока и Запада.
Ни в каких творческих союзах не состоит с целью сохранить духовный покой и независимость.
Публиковалась во многих журналах "Просто неба" (Львов), "Золотой век" (Киев), "Ренессанс" (Киев), "Дети Ра" (Москва), "Зинзивер" (Санкт-Петербург), "Дарьял" (Владикавказ) и др. 
Автор сборников поэзии "Моя революция" (2009) и "Жесть" (2010), разошедшийся в течение двух месяцев после издания. Популярный интернет-автор.
    Лауреат фестивалей "Краснодонские горизонты» (Краснодон), "Подкова Пегаса", «Малахитовый носорог» (Винница), "Пушкинское кольцо" (Канев), "Витоки" (Острог), «Камбала-2010» (Донецк) и др.
Последний сборник Евгении Бильченко «Александрия-208» (в соавторстве с Юрием Крыжановским – это уникальный эксперимент литературного, философского и личностного диалога Поэта и Поэта разных стилевых направлений, но одной жизненной позиции.  Книга представляет собой концептуальный экспрессивный, драматичный альбом одновременно созвучных и контрастных стихотворений с предисловием знаменитого «поэта в законе» Романа Скибы (Львов) и ставит целью не только показать диалог двух авторов, но и диалог двух культур – российской и украинской.

Туренко Віталій Едуардович

  Магістрант Інститут філософської освіти і науки НПУ імені М.П. Драгоманова, відомий серед студентства нашого факультету (і не тільки) перш за все як спеціаліст з філософії любові. Людина, яка черпає мудрість як при розмові з маститими (знаними в Україні і не тільки) професорами так і з першокурсниками. До нього звертаються з усіх курсів де і яку можна знайти книжку, статтю; до якої краще бібліотеки піти, щоб написати курсову чи дипломну. Хоча на перший погляд він строгий завжди у костюмі по 15-ому поверсі розходиться, проте відкритий до діалогу з усіма і готовий допомогти кожному, якщо про це його попрохають.


 Володимир Волковський

Філософ, теолог, поет.
Закінчив ІФОН, студент 1-го набору Інституту. Аспірант Інституту філософії НАН України. Хоча філософом називати себе вважаю гординею, але найбільше прагну істини в усьому - правди, справжності і щирості. Це є головне прагнення життя.
Вважаю себе православним християнином, і твердо переконаний у вірі в Бога та любов. Філософ свободи)))))


Наталія Ляшенко





Шалена і не посидюча. Всигає поєднувати успішне навчання з діяльністью у різноманітних областях студентського самоврядування. Якщо є відповідний настрій і натхнення - висловлює свої думки на папері, у формі прози, а почуття - віршовано. Відчуває пристрасть до споглядання театрального дійства, але найбільше емоційне піднесення переживає при безпосередній участі в його створенні.
Надзвичайно вимоглива до себе, але легко знаходить спільну мову з оточуючими людьми. Має сильний характер, і сили для досягнення мети. І хоча вона багато на що здатна, проте їй не під силу уявити своє життя без різноманітних суконь, спідничок, сумочок, каблуків і в'юнких кучерів.



Антон Дробович

Аспірант кафедри культурології, ІФОН-оман.
Вірю, що у світі багато таємниць, які чекають на своїх відкривачів, але тільки одне місце де вчать шукати по-справжньому – філософське відділення.
Переконаний, що завдання «Глобуса» сказати важливі слова, які зроблять людей ближчими одне до одного. Крім того, це єдина газета в НПУ (звісно, це суб’єктивна думка, але від того вона не втрачає істинності=) ), яка дійсно ідеологічно єднає студентів, фіксує їх ідентичність і дозволяє говорити не завжди зручну правду.
Актуальна головоломка виражається формулою – «про особисте слід говорити особисто».



Тетяна Мазур
Студентка Видавничо-поліграфічного інституту НТУУ «КПІ», редактор, художник-портретист.
Вірю, що для України ще не все втрачено.

Тетяна Кияниця
Художник-письменник-психоаналітик-перекладач-філолог-амбідекстр
Народжена 31 грудня, несе радість і щастя, удосконалює світ і вірить в людей.
Постійно подорожує, розумна не по рокам, непередбачувана, але відповідальна.
Бере приклад з да Вінчі, душею віддана Гюго, знаннями казок конкурує з Шахрзадою.


 
 
 
 
Анна Бадюл
Студентка, активістка ІФОНу.
Дихаю, живу, ходжу в універ, вчусь, сплю, відпочиваю, подорожую, якщо щастить - знаходжу неприємності на свою голову. Збагачую духовно мозок і душу. Не люблю «не далеких» людей, ціную розум і грамотність.
До останнього вірю у фортуну та налаштовуюсь на позитивний лад.